Apie mus

UAB „Statybinės technikos rojus“ – patikimų profesionalų įmonė. Mūsų specializacija: medžiagų pardavimas bei atvežimas ir statybinės technikos nuoma. Galime pasiūlyti viską, kas būtų naudinga statybų metu. Pradedant savivarčių ar krautuvų nuoma, baigiant dolomito ar betono skalda – mes suprantame populiarius poreikius ir taip pat atsižvelgiame į konkrečius pageidavimus.

Per ilgą gyvavimo laikotarpį sukaupėme tiek patirties, jog mums nebaisūs jokie iššūkiai. Užsakydami mūsų paslaugas galite būti ramūs, nes mes užtikriname greitą komunikaciją, dirbame patikimai, bendraujame paprastai ir aiškiai.

Kuo esame naudingi?

Statybinių medžiagų atvežimas bei išvežimas – mūsų stiprybė. Tarp siūlomų medžiagų rasite visas populiariausias ir dažniausiai naudojamas statybose – tai smėlis, žvyras, žvirgždas. Turime įvairių skaldos rūšių: betono, dolomito, žvyro, skaldos iš perdirbtų statybos medžiagų. Nemaža jų dalis pravarti ne tik statybose, bet ir dekoravimui, aplinkos darbams, kraštovaizdžio formavimui. Dėl šių priežasčių siūlome ir durpes, juodžemį, augalinį gruntą. Medžiagas vežame iš karjero į kliento norimą vietą, taip pat išvežame nereikalingas medžiagas.

Siūlome įvairių sunkiųjų savaeigių mašinų nuomą, tai: ratiniai ir vikšriniai ekskavatoriai, autovežiai, buldozeriai, sijotuvai, trupintuvai, krautuvai ir kelių ašių tipų savivarčiai. Technika naudinga grunto kasimui, pastatų griovimui, kelių tiesimui, įrengimui, remontui, statybinio laužo išvežimui, sniego valymui, inertinių medžiagų atvežimui. Techniką nuomojame trumpesniam ir ilgesniam laikotarpiui, priklausomai nuo susitarimo. Galime pasiūlyti savo operatorių.

Puikiai suprantame kliento reikalavimus ir juos vykdome remdamiesi savo moto: kokybiškai, už patrauklią kainą ir visuomet laiku!

1

Užsakykite internetu arba telefonu

2

Apmokėkite internetu

3

Gaukite Jums patogiu metu

Medžiagas užsakius iki 12 val. galime pristatyti tą pačią dieną!

    Jūsų užsakymas
    Jūsų krepšelis tuščias
      Skaičiuoti pristatymo kainą